אני אליזבת אמא של שקד, שלו, ירדן ונעה. את כולם ילדתי בלידות טבעיות וחיוביות. אני שואפת להעביר את החויות הללו לעוד נשים חויות טובות באמצעות הדרכת הכנה ללידה לזוגות המבקשים לעצמם לידה חיובית יותר. היום, לאחר נסיון רב בהדרכת הקורס לזוגות בקבוצות ובאופן פרטי וכן הכשרת מדריכות בארץ, הדרכות למיילדות בקורס לידה טבעית, אני מעבירה את קורס ההכנה ללידה רכה- המלא בקורס אונליין. 

לפני כ-11 שנים גיליתי את עולם הלידה הטבעית ומאז אני לומדת, חוקרת ומתעדכנת במידע ובמחקרים חדשים המתפרסמים בתחום. כמו כן אני תומכת בנשים המבקשות להגשים לעצמן לידה טבעית. אני פעילה חברתית בקידום זכויות נשים ויילודים בלידה. עולם הלידה הינו מרתק, מרגש ובוער בעצמותי. נסיוני האישי בארבע לידותי מסייע לי מאד בהבנת התהליך שאת עוברת וביכולתי להעמיק בהכנה שלך ללידה בה את בוחרת.

הקמתי את קבוצת הפייסבוק המוכרת: לידה פעילה, לידה טבעית ולידת בית בשנת 2013 אני מנהלת אותה מאז ומעניקה לנשים המתענינות בלידה טבעית מקום לחלוק, לשאול ולקבל הרבה תיכה ומידע.


לאחר שנים של נסיון, יצרתי קורס הכנה ללידה רכה אונליין מלא, שהינו יחיד במינו וכולל את כל התכנים של הקורס הרגיל. למידע אודות קורס הכנה ללידה אונליין. הקורס מתאים לזוגות שמעונינים ללמוד בפרטיות ביתם. גם ללקוחות האונליין אני מציעה לווי אישי טלפוני במהלך ההריון.

אני מתמקדת בעבודתי בהכנה ללידה רכה והעברת הכלי המדהים הזה לעוד נשים, דולות ומיילדות. אינני מלווה אותך בלידה, אך כמובן שאני תומכת בך במהלך ההריון בטלפון או באי מייל. אני משתדלת להיות זמינה לסייע לך בכל התלבטות ושאלה. אם תבחרי ללדת בליווי של דולה, אשמח להפנות אותך לדולות שעברו את הקורס של לידה רכה ויוכלו לתמוך בך בלידה שלך.

אני מכשירה מדריכות לידה רכה בקורסים הנערכים כל חצי שנה. כיום יש בארץ כ- 28 מדריכות בפריסה ארצית המלמדות בקבוצות או באופן פרטי. מידע על הקורסים נמצא בלוח הקורסים.


הקמתי את קבוצת לידה פעילה, לידה טבעית ולידת בית בפייסבוק, שהינה הקבוצה הגדולה בתחום הלידה הטבעית בישראל. הקבוצה מעניקה תמיכה לנשים הבוחרות ללדת בלידה טבעית בבית יולדות או בבית. בקבוצה קיימים מסמכים חשובים הקשורים ללידה טבעית ולידת בית וכן סיפורי לידה מרגשים ומעצימים המהווים השראה ולמידה לכל נשות הקבוצה. הקבוצה הולכת וגדלה ויש בה הרבה מאד נשות מקצוע (דולות, מיילדות, מטפלות) מתחום הלידה. מידי כמה חודשים אני עורכת ערבים לנשות הקבוצה, בהן יש לנו הזדמנות לפגוש את הפנים מאחורי השורות, לשוחח ולצפות בסרטי לידה.

אני חשה סיפוק אדיר לחלוק את הידע שצברתי בהכשרתי וכן בנסיוני בהדרכה לקראת לידה. עקב צורך שעלה מהשטח, הקמתי קבוצה נוספת לאמהות הטריות: לידה פעילה- קבוצת ההמשך. 

אשמח לעבור איתך את התהליך המשמעותי שתעברי בקורס של לידה רכה.

באהבה,
אליזבת.

אשמח אם תצרי איתי קשר כאן או בטלפון: 1700-501-575
דעתך חשובה לנו...כתבי לנו