חדש! אפשר לשלם

בהעברה בנקאית

לרכישת הקורס בהעברה בנקאית כתבי לי לווסטאפ הודעה: 050-6223060 בנק יהב, 404959 סניף 488 אליזבט ברנט

לידת הויבק של הילה
אתחיל מווידוי, כשקראתי את כל סיפורי ההשראה וצפיתי בסרטונים של נשים שנעזרו בשיטת לידה רכה זה היה נראה לי משהו קצת ״תלוש״ חשבתי לעצמי שהן בטח עברו הכנה ארוכה וצמודה של מספר חודשים ושכנראה במציאות בזמן הלידה זה לא התנהל בצורה ככך נינוחה ובטוחה כמו שמתואר בסרטונים… כל הזמן הזכרתי לעצמי שאצלי סביר להניח שזה לא יהיה ככה, כי אצלי הלידות הן ״קשות״ ככה זה ואין מה לעשות…אני אקצר ורק אומר שתוך שעה מהרגע שנכנסנו לחדר הלידה ילדתי! אני ובעלי הינו בהלם ממה שקרה, לידה כל כך חווייתית, לראשונה הצלחתי ממש להתרגש ולשמוח ממה שחוויתי!
אז רציתי להגיד תודה, זה מדהים שבזמן ככך קצר הצלחתי ליישם את הכלים שהשיטה מציעה, מעולם לא הבנתי ולא הצלחתי להתחבר לנושא של הרפיות ודמיון מודרך, עכשיו אני יכולה לומר שאקח את זה איתי הלאה לתחומים נוספים (אפילו בהנקה אני נעזרת בטכניקה הזו ☺️) אז תודה שהחזרת לי את האמון בעצמי וביכולות שלי, בזכותך ובזכות השיטה הצלחתי לחוות את החוויה המדהימה הזו בצורה ככך טובה ומוצלחת
להרשמה לקורס אונליין

החויה המתקנת של תמר
קורס האונליין שלך עשה לי את כל חווית הלידה למשהו פסיכי בקטע טוב. לא האמנתי שצירים זה משהו שאצליח לשרוד ללא אפידורל לפני היפנו. זו הייתה הלידה השלישית שלי ואמרתי לעצמי שמה שלא למדתי על התהליך עד עכשיו לא יחדש לי כבר. טעות! אין שום דבר שדומה לזה-פשוט אין. ההרפיות היו הכלי שלי וההבנה שלהם ממך הייתה כל כך קלה, במיוחד בגלל הקורס אונליין!! יכלותי לחזור ולהקשיב לדברים 10 פעם עד שהבנתי (הפרעות קשב וזה). בנזוגי למד יחד איתי והבין פתאום מה זו לידה לא רפואית, איך נכון לתמוך בי ומה לא להגיד 🙂
החומר היה ברור וחשוב להתחיל בשבועות מוקדמים כמו 24 כדי להתחיל לתרגל מוקדם כי אני לא הספקתי וזה הפריע לי. התמיכה של אליזבת והמענה לכל שאלה הייתה מתנה נוספת בקורס. הידע שלה מדהים. אני יכולה להמשיך לכתוב מגילת המלצה אבל היונקת שלי עייפה אז חייבת להפסיק. לסיכום: לידה טבעית ופעילה ונהדרת ללא כאבים ועם המון אהבה. תודה על הכל.
להצטרפות לקורס אונליין

לידת הבית הרביעית של רעות
הי אליזבת! מתנצלת על השעה פשוט התעורר בי צורך לשתף ☺
היום ילדתי בת מקסימה במים, בבית.
חייבת להגיד שלא היינו ממצטייני ההיפנו. שמעתי את ההרפיות המון ועשיתי בנוסף המון עבודה בדמיון ובתטא איך הלידה נראית.
הלידה התחילה אתמול לאחר יום כיף עם בעלי, עם יציאת הפקק הרירי וגלים לא סדירים. בבוקר, אחרי שהילדים הלכו לבית הספר, הייתי בטוחה שהמצב יתקדם במהירות, אך הייתי עייפה והרגשתי את הפחד שמקשה עלי להרפות. השתמשתי במטרינטי יוניט (מקבילה של האיזי טנס) מה שמאוד עזר לי, אך יאוש ספק וגם תסכול היה שם. נכנסתי למים נשענתי על הדופן וחצי נרדמתי. בזמן הזה היו לי שלושה גלים שהייתי מודעת אליהם אך לא הרגשתי כאב. כשניסיתמ להבין מה קרה הבנתי שאני צריכה לבקש את תמיכת הבריאה ואז המילים שעלו היו “שחררי, הרפי” והצלחתי לעשות זאת! תוך זמן קצר כבר הייתי בגלים האחרונים וילדתי במים (ג’קוזי חם ונעים) כמו שחלמתי. הדולה הגיעה בדיוק בזמן שהייתי זקוקה לה ואבנר לראשונה הגיע בדיוק כדי לקבל את הלידה, כמו שדימיינתי ( בלידות הקודמות הוא היה מגיע וישן כאן מרוב שהיה ארוך…)
אז תודה רבה על הקורס!
רעות
למידע נוסף על הקורס

לידת הקסמים השלישית של עמית
ילדתי לפני 3 שבועות את עלמה, בלידה רכה טבעית ומעצימה שרק יכלתי לחלום עליה, (שלישית במספר, אחרי שתי לידות ארוכות ומתישות שהסתיימו עם אפידורל), ועל כך רציתי להגיד תודה רבה 💐 😊!
התחלתי את קורס האון-ליין, של ׳לידה רכה׳ מלווה בספקות רבים לאור שתי הלידות הקודמות שלי, בהן לא ידעתי להכיל את הצירים, ובסקפטיות גדולה של בעלי שממש לא הבין למה אני רוצה שיכאב לי, הרי האפידורל היה סיום מושלם ללידות הקודמות… אבל במהלך הקורס כ״כ התחברתי והפנמתי את הרעיונות, כך שיצרתי *תודעה חדשה* לגבי הלידה (בין השאר המושג ׳כאב׳ יצא מהמשוואה, החיבור לגוף ובעיקר ההרפיה בכל מה שקשור ללידה) ואכן, כמו בתיאוריה, נשמתי את הלידה, מתחילתה ועד סופה! לדעת שכל ציר שמגיע הוא כמו גל, שיש לו התחלה, שיא, וסוף, והידיעה שכל אחד כזה מקדם אליי את עלמה, עזרו לי להתייחס לצירים באהבה, ולתת לכל ציר את ה׳יחס׳ הנקודתי שלו (בלי לחשוב על אלו שהיו ואלו שיבואו..) הפכו את השלב של עד הפתיחה המלאה למשהו ישים בעבורי, שעבר בהרגשה טובה. הגעתי למחלקת יולדות מחוייכת, על הרגליים, בפתיחה מלאה! (נשאר לי רק לנשום שלוש לחיצות, שהגוף לחץ בעצמו, והיא החליקה החוצה. יציאת השילייה גם הייתה קלה וחלקה).
אז תודה לאליזבת על ההדרכה הברורה והזמינות הגבוהה!
לצפיה בחצי שעור ראשון חינם

לידה טבעית בשבוע 42+5
זה פשוט לא יאמן כמה טוב הכל הלך. וחלק נכבד מזה הוא בזכות לידה רכה אונליין. הוא באמת נולד בלידה רכה, טבעית ונהדרת. ואגב – גם כשאני שואבת לו חלב אם ממני – כדי לשפר את כמות החלב אני לפעמים משננת בראש “יש לי שפע של חלב לתינוק שלי” מתוך הקובץ של משפטים מעצימים, וזה מרגיע אותי ועוזר להגביר את כמות החלב. ממש כמו גם בשבועיים האחרונים של ההריון. בתי החולים מאוד לחצו עלינו לזירוז, ולא רצינו, וגם בימים שהיה תסכול רב בבית (לא הבנו למה הוא לא נולד כבר?!), שיננתי לעצמי בראש “אני סומכת על תהליך הלידה הטבעי הנרקם בעדינות בתוך גופי”, ממש מתוך הקבצים עצמם, וזה גם עודד אותי ונתן לי כוח למשוך עוד, עד ללידה טבעית, שהתחילה בצירים ספונטנים בבית. הכל התקדם מאוד מהר ומאוד חלק. אין לי שום ספק שמרכיבי המפתח שאיפשרו לי את זה הם ההגעה שלי בפתיחה 8 וההתעקשות על לידה טבעית, חרף ההפחדות מבתי החולים, וההתעקשות שלנו לא לבצע זירוז. ואת כל אלו קיבלנו בקורס. כמה חשוב להשאר רגועים. ידענו זאת לפני, עכשיו חווינו זאת על בשרנו וזה נכון מתמיד. הבן שלנו, הוא ילד רגוע ונינוח. ממש כאילו גם הוא זוכר את ההרפיות ששמע איתי ברחם 🙂
לקורס אונליין

הקודם
הבא

הרשמה לקורס –
לידה רכה אונליין

כתובת מגורים למשלוח (הספר ישלח בדואר שליחים):


לחצי לתנאי השירות


קורס הכנה ללידה אונליין של לידה רכה

קורס הכנה ללידה באינטרנט המלא זהה לקורס הנלמד בקבוצות ובאופן פרטי.

המדריכה, אליזבת ברנט, מדריכה מזה שנים בשיטת לידה רכה ועד כה לימדה למעלה מאלף זוגות לקראת לידה, היום היא מכשירה מדריכות בשיטת לידה רכה בישראל באמצעות קורס הכנה ללידה מקוון. צפי בסיפורי לידה של נשים שלמדו איתה.

מה כולל קורס הכנה ללידה אונליין?

הקורס מחולק לארבעה שעורים מוקלטים של שעור וידאו פרונטלי ומשולבות בו כל התרגולים וההרפיות של השעורים.

עם השלמת ההרשמה תקבלי במייל את שלושת קבצי השמע של “צבעים ורוגע” והספר ישלח אליך בדואר.

 • ספר ההיפנובירת’ינג בעברית
 • קובץ השמע “צבעים ורוגע” הכולל 3 הרפיות להריון וללידה: מרבד הקסמים, משפטים מעצימים ללידה וצבעים ורוגע
 • תמיכה בטלפון, במייל או בזום

איך עובד קורס הכנה ללידה מקוון?

לאחר התשלום תוכלו להתחיל לצפות בשעור הראשון.
בהמשך תוכלו לבחור זמן מתאים לשעורים הבאים (ללא תשלום נוסף ולמשך חצי שנה) מומלץ לרווח שבוע בין כל שעור לשעור (ככל שניתן) ולתרגל בין השעורים.

ניתן לצפות בכל שעור 10 פעמים. חשוב לבחור מראש מועד בו שניכם פנויים לשעור שאורכו עד שעה וחצי (כולל התרגולים).

במהלך הצפיה תוכלו לעשות Pause או לחזור אחורה, כל עוד לא יצאתם מדף הצפיה לחלוטין.

מומלץ לרשום בצד הערות ושאלות הצצות במהלך השעור.

בכל מקרה של שאלה, בעיה, תהייה – אני פה כדי לתמוך בכם בטלפון, במייל או בסקייפ.

ניתן לכתוב לי בטופס ואחזור אליכם תוך 24 שעות או להתקשר אליי במקרים דחופים: 050-622-3060

למי מתאים קורס הכנה ללידה מקוון?

הקורס מתאים לזוגות לקראת לידה ראשונה או לידה חוזרת, אשר מעונינים בחויית לידה רגועה יותר ובריאה יותר.

היתרונות של קורס הכנה ללידה אונליין?

 • תוכלו לצפות בקורס בפרטיות בביתכם, בזמן שנוח לכם ולחסוך זמן וכסף על נסיעות, דלק, בייביסיטר, חניה וכו.
 • אין הסחות דעת. רק שניכם בחדר, צופים בנוחות באינטימיות שלכם.
 • השעור מותאם לקצב שלכם במועד שאתם בוחרים.
 • אין פספסוסים בחומר המועבר, כי הכל מוקלט מראש בצורה מסודרת.
 • במהלך הקורס תשמעו את כל ההסברים ותתרגלו את כל התרגילים וההרפיות שבקורס הרגיל.
 • ליווי של מצגת מושקעת עם אנימציות והדגמות בוידאו- המשפרות את איכות ההדרכה.
 • הקורס כולל את שלושת קבצי השמע הניתנים להורדה.
 • הספר ישלח אלייך בדואר לאחר השלמת ההרשמה.

איך נרשמים לקורס הכנה ללידה באינטרנט?

 1. ממלאים את הפרטים שלכם בטופס בתחתית דף זה
 2. עם מילוי הפרטים תקבלו מייל (1) ובו קישור  לעמוד “קורס לידה רכה אונליין”.
 3. בעמוד “קורס לידה רכה אונליין” תראו מסך עם שעורי הקורס. יש להקיש על המסך הגדול.
 4. כדי להכנס לצפות- תוכלו לשלם  880 ש”ח בפייפאל או בכרטיס אשראי (בתוך אתר פייפאל). 
 5. קיימת עוד אפשרות חדשה לתשלום בביט או בהעברה בנקאית, אולם יש לשלוח לאליזבת הודעה מיד לאחר ביצוע ההעברה. ביט 0506223060 העברה בנקאית: 404959 סניף 488 בנק יהב, אליזבט ברנט. לאחר התשלום בביט או העברה בנקאית- אני ישלח אליך קישור לקורס וסיסמא.
 6. עם התשלום תקבלו מייל אישור התשלום מפיפאל ומייל נוסף שישלח בתוך 48 שעות עם סיסמת הכניסה לשעורים, קבצי השמע, חוברת הקורס והסברים נוספים על הקורס. מיילים אלו נשלחים למייל של הפיפאל איתו שילמתם.
 7. לאחר התשלום תקבלי קבלה ובה פירוט הרכישה ‘קורס הכנה ללידה’ על שמך– כפי שרשמת בטופס ההרשמה.
 8. עם השלמת ההרשמה והתשלום ישלח אליך ספר ההיפנובירת’ינג מאת קתרין גרייבס, במשלוח השבועי שלנו באמצעות בבוקסיט. קיימת אפשרות לקבל במקום הספר המודפס, מהדורה דיגיטלית. 
 9. לאחר משלוח הספר- אנו נשלח לך אימייל עם פרטי המשלוח.

להרשמה לקורס הכנה ללידה באינטרנט: מלאו את הפרטים לאחר קריאת תנאי השרות

דעתך חשובה לנו...כתבי לנו
גלילה לראש העמוד
X